• Русский

Наші гарантії

Купуючи будь-які послуги Гарантіїчерез інтернет, завжди виникає страх перед обманом. В голові природно постає запитання: «А чи дійсно після оплати мені пришлють готову роботу?», «Чи буде зміст відповідати темі і плану роботи?», «Чи не обдурять мене в даному випадку?» І т.д.

Саме тому ми надаємо гарантії своїм замовникам. Гарантійний термін: 3 міс. для курсових, 5 міс. по дипломним і 2 міс. для контрольних, рефератів і есе. На наш погляд, кращою гарантією є те, що у Вас є можливість переглянути роботу до її повної оплати. За це Ви не платите гроші і таким чином переконуєтесь, що робота зроблена відповідно до теми і плану, так, як домовлялися і задовольняє всі Ваші вимоги. Тільки після перегляду Ви оплачуєте повністью роботу. Це стосується як вже готових, так і індивідуальних робіт.

Більш того, ми дорожимо своєю репутацією і прагнемо надавати клієнтам тільки якісні і висококваліфіковані послуги. Адже нам важливо, щоб Ви залишилися задоволені і звернулися до нас ще.
Якщо роботу перевірятимуть за програмою антиплагіат, про це обов’язково потрібно вказати у вимогах! Так само обов’язково вказувати бажаний % унікальності.