• Русский

Ваша оплата

Оплатити роботи можна декількома способами:
Результат пошуку зображень за запитом Через банк – найголовніший і найбільш прийнятний спосіб. А також простий у виконанні і швидкий в часі.

Результат пошуку зображень за запитом Готівкою – якщо робота віддається з рук в руки в Києві

Сервіс моментальних платежів дає можливість здійснювати моментальні виплати з використанням банківських карт Visa і MasterCard. Для створення моментальних платежів в одній з найпоширеніших платіжних сервісів вам знадобиться тільки мобільний телефон і банківська карта. Для того щоб оплатити перейдіть по кнопці що розташована нижче. Після здійснення оплати повідомити про це нам відправивши лист на e-mail, повідомлення на Viber, Telegram, WhatsApp або зателефонувавши по телефону.

WebMoney – електронна система інтернет-платежів. Маючи онлайн-гаманець в даній системі легко здійснити будь-який платіж. Для оплати замовлення з використанням WebMoney необхідно здійснити переказ на зручний для Вас гаманець в системі WebMoney.

Після здійснення оплати повідомити нам відправивши лист на e-mail, повідомлення на Viber, Telegram, WhatsApp або зателефонувавши по телефону. Можливі й інші способи оплати (такі питання вирішуються в індивідуальному порядку)