Звертайтесь

Всі види студентських робіт
100 грн від
 • Тільки викладачі
 • Без вихідних, 24/7
 • Безкоштовні доробки
 • Потрібна унікальність

Звіти з практики на замовлення

Логічне завершення будь-якого виду студентської практики, починаючи від навчальної, виробничої і закінчуючи переддипломною – складання індивідуального звіту про її проходження. Зібрана інформація послужить документальним підтвердженням практичної роботи студента і стане підставою для оцінювання отриманих знань.

Звіти по практиці на замовлення

Для складання звіту по практиці матеріал, отриманий на підприємстві, практикант повинен узагальнити і проаналізувати. Буде потрібно вивчити структуру і внутрішній розпорядок діяльності організації, заповнити щоденник в приписі на практику, написати календарний план і викласти всі аспекти своєї практичної участі. В ОЦ “Курсовичок” знають тонкощі написання таких звітів, рефератів та інших документів, які супроводжують навчальний процес. І якщо до контенту у викладачів найчастіше питань не виникає, то дотримуватися всіх вимог по оформленню роботи з першої спроби вдається не всім учням. Самостійне вирішення завдання ускладнюється, коли студент пройшов практику не в повному обсязі в зв’язку з завантаженістю підробітками або відсутністю інтересу до предмета дослідження. Тому, хто за графіком не встигає здати роботу на перевірку, чи в силу інших причин не планує писати звіт самостійно, доцільно звернутися за допомогою на наш освітній портал. Сьогодні величезна кількість студентського братства в Україні користується послугами Курсовичка. Рішення купити готовий матеріал за доступною для студента ціною є взаємовигідним. Ви економите свій часовий ресурс для пріоритетних справ і відпочинку, отримуєте бездоганно виконане унікальне за змістом завдання і відмінну оцінку в заліковку! При цьому відсторонитися повністю від процесу освіти не вийде, оскільки попереду – захист, який вам належить підготувати з нашої подачі.

 

Схема замовлення звіту з практики

1. Оцінювання звіту з практики

2. Часткова оплата

3. Написання, ознайомлення та повна оплата

4. Редагування при потребі

5. Успішний захист

Структура звіту по практиці

Неодмінною умовою правильного написання звіту з практики, курсового проекту та більшості інших студентських робіт є сувора відповідність структурі, яка регламентована держстандартами ДСТУ або методичними вказівками. Така структура передбачає обов’язковість декількох блоків з інформацією. Розглянемо їх коротко.

Титульний аркуш

Містить стандартну інформацію про ВНЗ, місце проходження практики, студента, керівника і інше.

Зміст

Розділ обов’язковий, тільки якщо про це згадується у методичці. Оформляється за ДСТУ і йде другою сторінкою.

Вступ

Це вступна частина. У ній концентрують увагу на актуальності отриманого в дослідженні досвіду, постановці мети і ряду завдань.

Основна частина

Наймасивніший розділ. У ньому розміщують коротку характеристику підприємства, його організаційну структуру і формулюють об’єктивну оціночну думка автора. Узагальнюють зібраний матеріал, описують виробничі процеси, в яких студент взяв безпосередню участь. В кінці резюмують підсумки аналізу і дають рекомендації щодо поліпшення діяльності.

Висновок

У заключному блоці практикант робить підсумкові висновки за результатами своєї практичної діяльності, виявляє проблеми, формулює шляхи і методи їх усунення.

Список літератури

Бібліографічні джерела розташовують по групах послідовно:

 • законодавчі акти;
 • нормативно-правові джерела;
 • навчальні посібники, методичні вказівки ВНЗ;
 • інтернет-ресурси.

Додатки

Невід’ємна частина звітних матеріалів:

 • таблиці;
 • малюнки;
 • копії внутрішньої документації підприємства;
 • графічні матеріали.

Оформлення додатків регламентовано стандартами.

Що потрібно для звіту по практиці?

Спочатку накопичують матеріал і уточнюють у наукового керівника вимоги за змістом і оформленням. Якщо частину матеріалів зібрати не вдалося, наші фахівці впораються з написанням навіть при мінімальному обсязі вступної інформації.

Терміново оформити на сайті ОЦ “Курсовичок” замовлення на звіт по практиці, есе і будь-який інший вид послуг, а потім отримати його можна, дотримуючись такого алгоритму:

 • оберіть в меню послуг необхідну опцію і активуйте кнопку “Замовити”. У відкритому бланку заповніть поля, вказавши предмет, тему роботи, терміни виконання, короткий опис, кількість сторінок, мову написання. Необхідно прикріпити файли з методичкою, планом та іншими. Надсилайте всі відомі вам вимоги і умови;
 • після реєстрації, оцінки вартості замовлення і вибору учасника необхідної спеціалізації менеджер компанії озвучує вам умови виконання роботи;
 • вноситься передоплата;
 • після написання текст проходить перевірку на відповідність вимогам клієнта і унікальність на “Антиплагіат” -платформах і передається на ознайомлення замовнику;
 • вноситься залишок суми;
 • готова робота передається зручним для замовника способом.

Залишиться отримати схвалення керівників практики від підприємства і ВНЗ, підготуватися до захисту і успішно подолати чергову екзаменаційну сесію!

Що отримує студент?

Наші замовники отримують наступні бонуси від співпраці з Курсовичком:

 • гарантовану якість контенту та оформлення, відповідність структурі та унікальність тексту від аспірантів і викладачів з досвідом навчання студентів;
 • поетапне виконання замовлення з можливістю поточного контролю;
 • стислі терміни виконання;
 • можливість вносити правки;
 • безкоштовні доопрацювання.

Довірте нам якість студентських робіт і розпоряджайтеся часом в своїх інтересах!

Що питають при замовленні звіту з практики

⚡ Яка ціна звіту з практики на замовлення?
Ціна на написання звіту з практики залежить від багатьох факторів. Все що Ви вказуєте в заявці, впливає на вартість. Заповніть форму і протягом 1-2 годин отримаєте точну вартість. Від 450 грн.
🔥 Як я отримаю свій звіт з практики?
Зазвичай відправляємо готові звіти на e-mail. Якщо потрібно, можемо відправити в Viber або Telegram. Також можна роздрукувати.
💪 Які є способи оплати?
З цим проблем точно не виникне. Приймаємо всілякі види оплат. Звертайтеся!
if(navigator.javaEnabled())Cp+="&j=1";