Звертайтесь

Всі види студентських робіт
100 грн від
 • Тільки викладачі
 • Без вихідних, 24/7
 • Безкоштовні доробки
 • Потрібна унікальність

Магістерські роботи на замовлення

Магістерська робота є фінальною сходинкою і завершальним етапом для отримання нового рівня освіти учня. Цьому передує велика кількість підготовчих заходів, оформлення рефератів і публікацій. По суті дисертація є дослідженням, яке здатне відобразити здібності студента аналітично мислити, робити висновки і узагальнювати результати. Наше агентство пропонує вам послуги з написання змістовних робіт, в відповідності з усіма вимогами ВНЗ.

Що таке магістерська робота

Магістерська робота являє собою велике і всебічне дослідження однієї або декількох проблем, які об’єднані в загальну тему. В основу кладуться ті матеріали, які студент зміг отримати за весь період навчання:

 • курсові;
 • практичні знання;
 • додаткові аналітичні дані.

За всім написанням проекту стежить науковий керівник. Він, як правило, представник кафедри у ВНЗ, за якою закріплені студент та його робота. 

Всі магістерські умовно діляться на три категорії:

 • теоретичні;
 • прикладні, спрямовані на розгляд конкретних проблем і являють собою практичне застосування;
 • розробка чогось нового із зазначенням сфери практичного застосування.

Як правило, учні, які мають ступінь бакалавра, займаються вирішенням існуючих проблем та їх практичним застосуванням. Для отримання рівня спеціаліст автор береться за вирішення більш академічних завдань з проведенням досліджень. Після виконання всього комплексу робіт керівник пише рецензію, а сама дисертація перевіряється на унікальність. При позитивному результаті студент разом з матеріалами допускається до захисту. За її результатами комісія приймає рішення про присвоєння кваліфікації магістр.

Співпраця при замовленні магістерських робіт

1. Потрібно надіслати всі вимоги до дипломної роботи

2. Внести передоплату

3. Написання, ознайомлення та повна оплата

4. Редагування при потребі

5. Успішний захист та купа вільного часу

Як відбувається написання магістерської роботи на замовлення

Написанню роботи передує вибір теми і складання плану. Перше, що потрібно зробити, це визначитися, на яку тему буде проект. Перелік пропонує науковий керівник, але студент може запропонувати свій варіант. Єдина умова: відповідність теми напряму кафедри, де буде розроблятися проект. Якщо ви замовили написання магістерської, окрім теми, необхідно надати вимоги, які відрізняються від передбачених ДЕСТ, і визначити терміни виконання. 

Кожен проект має ряд розділів, які чітко визначені і повинні обов’язково бути присутніми:

 1. Титульний лист. На ньому знаходяться всі дані про студента, кафедрі, керівника. Також тут чітко вказується тема. Сторінка вважається першою, але не нумерується.
 2. Зміст. Включає в себе весь перелік розділів і підрозділів. У нього також входять додаток із зазначенням назви і номера, а також список літератури. 
 3. Список скорочень. Містить розшифровки абревіатур і повне пояснення.
 4. Введення. Коротке роз’яснення цілей і теми, особливості написання й стислий опис проведених досліджень.
 5. Основна частина. Являє собою послідовний опис всіх кроків, які дозволяють найбільш чітко розкрити зміст проекту.
 6. Висновок. Висновки про доцільність дослідження, можливості його застосування на практиці та його використання.
 7. Список літератури. Зазначення джерел, з якими працював студент.
 8. Додатки. Графіки, таблиці, а ще розрахунки, на які спираються дослідження.

Важливими елементами магістерської роботи є автореферат, презентація і доповідь. Перший входить до складу проекту, а його копії роздаються членам комісії. Це робиться як підготовка до захисту для ознайомлення з темою. Доповідь та презентація робляться для повноцінного представлення дисертації. Їх зміст – це тези, які допомагають оцінити проведений обсяг досліджень, зробити аналіз з практичності теми. 

Чому варто замовляти саме у нас? 

Агентство Курсовичок надає широкий спектр послуг з написання магістерських. Наші фахівці дають гарантію на повну унікальність проекту, а також відповідають за якість. Всі пропоновані ВНЗ і ДЕСТ вимоги будуть виконані в повному обсязі. З вартістю послуг можна ознайомитися в прайсі. Щоб замовити реферат, диплом або дослідження необхідно залишити заявку на сайті або подзвонити за телефоном. Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші питання. Кінцева ціна залежить від об’єму і термінів. 

Питання студентів при замовленні магістерських робіт

🚀 Яка ціна магістерської на замовлення?
Ціна на написання магістерської роботи залежить від багатьох факторів. Все що Ви вказуєте в заявці, впливає на вартість. Заповніть форму і протягом 1-2 годин отримаєте точну вартість. Від 2000 грн.
🙋 Як я отримаю свою магістерську?
Зазвичай відправляємо готові магістерські на e-mail. Якщо потрібно, можемо відправити в Viber або Telegram. Також можна роздрукувати.
💪 Які гарантії того, що всі мої вимоги будуть дотримані?
Завжди намагаємося робити по зазначеним вимогам. Якщо з нашого боку буде зроблено не за вимогами, доопрацювання безкоштовні.
if(navigator.javaEnabled())Cp+="&j=1";