• Русский

Магістерські роботи на замовлення

25 000
задоволених клієнтів
11
років успішної роботи
100+
авторів
4.6
Середня оцінка
Експертність
 • Потрібний термін
 • Згідно вимог
 • Високі оцінки
Якість
 • Доступні ціни
 • Унікальність до 90%
 • Пишемо зрозуміло і легко
Впевненість
 • Оплата частинами
 • Безкоштовні правки
 • 100% анонімність
У нас є все, що і в конкурентів, а також …
ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК І БОНУСІВ
У нас діє накопичувальна система знижок. Також можна отримати миттєву знижку, якщо порекомендувати ОЦ “Курсовичок” друзям.
ДОПІЗНА ПРАЦЮЄ СЛУЖБА ПІДТРИМКИ
Наша команда працює до 23:00 і готова відповісти на будь-які питання в месенджерах, поштою або в телефонному режимі. Ми робимо максимум, щоб ви отримали консультацію швидко.
ПРОФЕСІЙНА ДОПОМОГА
У вас буде персональний помічник, який підбере компетентного виконавця, підкаже, як вдало захистити магістерську роботу і що робити в будь-якій ситуації.
МАКСИМАЛЬНЕ ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ
80% наших замовлень виконуються раніше обумовленого терміну. 99% термінових замовлень виконуються точно в строк.
ТІЛЬКИ ПЕРЕВІРЕНІ ВИКОНАВЦІ
Кожен автор проходить сувору перевірку. Тому у нас тільки найкращі та досвідчені виконавці.
ДОСТУПНІ ЦІНИ
У нас можна замовити магістерську роботу з мінімальним бюджетом. Також пропонуємо ексклюзивні і наукові праці для тих, хто не обмежений бюджетом. Все залежить від вимог та побажань.

Магістерська робота є фінальною сходинкою і завершальним етапом для отримання нового рівня освіти учня. Цьому передує велика кількість підготовчих заходів, оформлення рефератів і публікацій. По суті дисертація є дослідженням, яке здатне відобразити здібності студента аналітично мислити, робити висновки і узагальнювати результати. Наше агентство пропонує вам послуги з написання змістовних робіт, в відповідності з усіма вимогами ВНЗ.

Що таке магістерська робота

Магістерська робота являє собою велике і всебічне дослідження однієї або декількох проблем, які об’єднані в загальну тему. В основу кладуться ті матеріали, які студент зміг отримати за весь період навчання:

 • курсові;
 • практичні знання;
 • додаткові аналітичні дані.

За всім написанням проекту стежить науковий керівник. Він, як правило, представник кафедри у ВНЗ, за якою закріплені студент та його робота. 

Всі магістерські умовно діляться на три категорії:

 • теоретичні;
 • прикладні, спрямовані на розгляд конкретних проблем і являють собою практичне застосування;
 • розробка чогось нового із зазначенням сфери практичного застосування.

Як правило, учні, які мають ступінь бакалавра, займаються вирішенням існуючих проблем та їх практичним застосуванням. Для отримання рівня спеціаліст автор береться за вирішення більш академічних завдань з проведенням досліджень. Після виконання всього комплексу робіт керівник пише рецензію, а сама дисертація перевіряється на унікальність. При позитивному результаті студент разом з матеріалами допускається до захисту. За її результатами комісія приймає рішення про присвоєння кваліфікації магістр.

Як замовити магістерську роботу

1. Надіслати вимоги зручним способом
2. Внесення передоплати та написання
3. Ознайомлення і оплата залишку
4. Доробки при необхідності
5. Вдалий захист і омріяний захист в кишені

Як відбувається написання магістерської роботи на замовлення

Написанню роботи передує вибір теми і складання плану. Перше, що потрібно зробити, це визначитися, на яку тему буде проект. Перелік пропонує науковий керівник, але студент може запропонувати свій варіант. Єдина умова: відповідність теми напряму кафедри, де буде розроблятися проект. Якщо ви замовили написання магістерської, окрім теми, необхідно надати вимоги, які відрізняються від передбачених ДЕСТ, і визначити терміни виконання. 

Кожен проект має ряд розділів, які чітко визначені і повинні обов’язково бути присутніми:

 1. Титульний лист. На ньому знаходяться всі дані про студента, кафедрі, керівника. Також тут чітко вказується тема. Сторінка вважається першою, але не нумерується.
 2. Зміст. Включає в себе весь перелік розділів і підрозділів. У нього також входять додаток із зазначенням назви і номера, а також список літератури. 
 3. Список скорочень. Містить розшифровки абревіатур і повне пояснення.
 4. Введення. Коротке роз’яснення цілей і теми, особливості написання й стислий опис проведених досліджень.
 5. Основна частина. Являє собою послідовний опис всіх кроків, які дозволяють найбільш чітко розкрити зміст проекту.
 6. Висновок. Висновки про доцільність дослідження, можливості його застосування на практиці та його використання.
 7. Список літератури. Зазначення джерел, з якими працював студент.
 8. Додатки. Графіки, таблиці, а ще розрахунки, на які спираються дослідження.

Важливими елементами магістерської роботи є автореферат, презентація і доповідь. Перший входить до складу проекту, а його копії роздаються членам комісії. Це робиться як підготовка до захисту для ознайомлення з темою. Доповідь та презентація робляться для повноцінного представлення дисертації. Їх зміст – це тези, які допомагають оцінити проведений обсяг досліджень, зробити аналіз з практичності теми. 

Чому варто замовляти саме у нас? 

Агентство Курсовичок надає широкий спектр послуг з написання магістерських. Наші фахівці дають гарантію на повну унікальність проекту, а також відповідають за якість. Всі пропоновані ВНЗ і ДЕСТ вимоги будуть виконані в повному обсязі. З вартістю послуг можна ознайомитися в прайсі. Щоб замовити реферат, диплом або дослідження необхідно залишити заявку на сайті або подзвонити за телефоном. Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші питання. Кінцева ціна залежить від об’єму і термінів.

 

Що питають при замовленні магістерської

🚀 Які послуги ви надаєте?
Якщо потрібна допомога в навчанні, Курсовичок допоможе в написанні будь-якої роботи. Ми – одна з кращих компаній, які займаються написанням на замовлення. Все, що вам потрібно зробити – це звернутися до нас!
⚡ Якщо потрібна термінова допомога з написанням магістерської, можете допомогти?
Наші письмові послуги орієнтовані на індивідуальні потреби клієнтів. Автори ОЦ «Курсовичок» здатні оперативно вирішувати будь-які завдання, які можуть виникнути, наприклад терміново вирішити задачу або написати магістерську.
❗ Як гарантуєте, що моя магістерська буде саме такою, як потрібно?
У нас працюють найкращі автори з різних сфер. Заповніть всі поля та надайте якомога більше інформації, щоб наші автори зробили саме те, що Ви хочете.