Звертайтесь

Всі види студентських робіт
100 грн від
  • Тільки викладачі
  • Без вихідних, 24/7
  • Безкоштовні доробки
  • Потрібна унікальність

Презентації на замовлення

Людині важко сприймати великі масиви складної інформації. Неструктурований потік цифр, термінів, ідей і пропозицій не вкладається в голові, не запам’ятовується. Такий виступ на конференції або нараді буде нудним і нецікавим, але головне – доповідач не донесе до аудиторії ту думку, яку хотів. Для того, щоб полегшити сприйняття інформації, виділити головне, зробити виступ чітким і структурованим і існують презентації. Сучасні технічні можливості дозволяють робити ефектні і барвисті презентації, які здатні пожвавити навіть апріорі нудний виступ. Їх створюють головним чином в програмі Powerpoint: вона дає достатньо можливостей для цього.

Попит на презентації

Презентації сьогодні – невід’ємна частина бізнес-комунікації. Вони необхідні, щоб дохідливо пояснити ситуацію працівникам, переконати партнерів у співпраці, спонукати клієнтів до купівлі. Вона може використовуватися як маркетинговий інструмент: для реклами продуктів і послуг. Презентації використовуються на наукових конференціях. Сьогодні вони – обов’язковий атрибут для студентів. Викладачі вимагають підготовку презентації для захисту курсової, дипломної та магістерської роботи, і не тільки. Студенти роблять їх на звичайні заняття. А викладачі використовують їх під час своїх лекцій, щоб краще пояснити студентам сутність предмета. Презентації – здавалося б, усього лише додаткова ілюстрація до виступу, виявляються дуже важливим його елементом. Можете не робити її, якщо хочете, щоб партнери або співробітники вас не почули і увесь ваш виступ просиділи з нудьгуючим і відсутнім видом. В іншому випадку, потрібно подбати про показ гарної презентації.

Схема замовлення презентації у нас

1. Потрібно надіслати всі вимоги до презентації

2. Внести передоплату при потребі

3. Написання, ознайомлення та повна оплата

4. Підготовка до захисту

5. Успішний захист та купа вільного часу

Переваги презентації виконаної професіоналами

Майже у кожного на комп’ютері є програма Powerpoint. Її інтерфейс і управління нескладне. Здається, що зробити презентацію – це не складно і під силу будь-кому. Можна відповісти на це питання – і так, і ні. Простий, нехитрий набір слайдів може зробити будь-хто. Але чи виконає він свою задачу? Насправді, робота в Powerpoint – не такий вже простий процес. У нього є деякі нюанси. Коли ви робите її самостійно за екраном свого комп’ютера, як правило, не враховуєте багато факторів. Наприклад, розмір шрифту. Головна помилка більшості людей – це велика кількість тексту на екрані і дрібний шрифт. Під час створення слайдів на своєму моніторі вони здаються цілком нормальним, але під час виступу слухачі, які далеко сидять жмурять очі, щоб розгледіти написане на екрані. На слайдах не потрібно розміщувати багато тексту. Іноді доповідач і зовсім читає те, що написано на слайді. Це не правильно. Презентація на замовленняІнформація в слайдах повинна бути короткою і тезисною, а доповідь її доповнювати. Увага слухачів звертається на екран, де чітко і структуровано, бажано по пунктах, зображені тези виступу. Але це далеко не все необхідне для гарної презентації. Програма Powerpoint надає за умовчанням різні стилі слайдів, але їх може бути недостатньо. Слайди повинні бути виконані в єдиному стилі. Вони будуть виглядати вражаюче, якщо додати до них різноманітні ефекти: переходи, анімацію і т.п. Вони створять приємне враження від виступу і посилять вплив від нього. Звичайно можна спробувати зробити все самостійно, але краще замовити презентацію у професіоналів. Дизайнери зроблять візуально естетичні і правильні слайди, які виконають своє завдання. А вам не доведеться витрачати багато часу на це. Залишиться тільки підготуватися до виступу, а готова якісна презентація – це вже половина успіху.

Презентації на замовлення

Ви можете купити готову презентацію на сайті “Курсовичок”. Наші фахівці в швидко зроблять її за невисокою вартістю. Крім цього, на сайті “Курсовичок” можна замовити дипломну роботу, магістерську або курсову роботу.

Питання студентів при замовленні презентацій

$ Яка ціна презентації на замовлення?
Ціна на презентацію залежить від багатьох факторів. Все що Ви вказуєте в заявці, впливає на вартість. Заповніть форму і протягом 1-2 годин отримаєте точну вартість. Від 100 грн.
🕮 Як я отримаю свою презентацію?
Зазвичай відправляємо готові презентації на e-mail. Якщо потрібно, можемо відправити в Viber або Telegram. Також можна роздрукувати.
? Який у Вас графік роботи?
Працюємо з 09.00 до 21.00. Після 21.00 відповідаємо тільки в месcенджерах і по e–mail
if(navigator.javaEnabled())Cp+="&j=1";