• Русский

Актуальність і унікальність роботи: як обійти антиплагіат?

При великому бажанні написати будь-який текст на будь-яку тематику може кожен. Вникнути в суть, опрацювати джерела, запастися терпінням, міцним складом і достатньою кількістю часу – ось, мабуть, і всі основні компоненти успіху в такому заході. А що робити, якщо ні часу, ні тим більше бажання на це просто немає? Так і хочеться взяти готовий текст, що сподобався і видати його за свій. Однак прогрес невблаганний, і з програмами анти плагіату вміють працювати будь-які, навіть найбільш консервативні викладачі. Таким чином вони виявляють студентів, які вирішили не ускладнювати собі життя. Для таких цілей найчастіше використовують програму «Антиплагіат вуз». Це дуже ускладнює підготовку по предмету. Однак немає нерозв’язних завдань. Будь-яку роботу можна довести майже до 100% -й унікальності, використовуючи певні методи обходу анти плагіату. Про них ми сьогодні і поговоримо.

Актуальність і унікальність роботи: як обійти антиплагіат?

Відразу скажемо – чим популярніше обрана тема, тим складніше буде унікалізувати роботу. Простіше кажучи – «все вже написано до нас». Спеціальна термінологія, формули, цитати, аналітика – величини постійні. Тому унікальності тексту, який містить ці та інші запозичення, може надати тільки особиста точка зору студента. Ускладнити роботу можуть і необгрунтовано завищені вимоги до унікальності роботи з боку суворого викладача -90% і вище замість «золотого» стандарту в 70-80%. Як же бути в таких ситуаціях? Добре «попрацювати» над його унікальністю. Про це – далі.

Чому краще замовити потрібну роботу у нас?

25 000
задоволених клієнтів
11
років успішної роботи
100+
авторів
4.6
середня оцінка
Експертність
 • Потрібний термін
 • Згідно вимог
 • Високі оцінки
Якість
 • Доступні ціни
 • Унікальність до 90%
 • Пишемо зрозуміло і легко
Впевненість
 • Оплата частинами
 • Безкоштовні правки
 • 100% анонімність
У нас є все, що і в конкурентів, а також …
ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК І БОНУСІВ
У нас діє накопичувальна система знижок. Також можна отримати миттєву знижку, якщо порекомендувати ОЦ “Курсовичок” друзям.
ДОПІЗНА ПРАЦЮЄ СЛУЖБА ПІДТРИМКИ
Наша команда працює до 23:00 і готова відповісти на будь-які питання в месенджерах, поштою або в телефонному режимі. Ми робимо максимум, щоб ви отримали консультацію швидко.
ПРОФЕСІЙНА ДОПОМОГА
У вас буде персональний помічник, який підбере компетентного виконавця, підкаже, як вдало захистити роботу і що робити в будь-якій ситуації.
МАКСИМАЛЬНЕ ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ
80% наших замовлень виконуються раніше обумовленого терміну. 99% термінових замовлень виконуються точно в строк.
ТІЛЬКИ ПЕРЕВІРЕНІ ВИКОНАВЦІ
Кожен автор проходить сувору перевірку. Тому у нас тільки найкращі та досвідчені виконавці.
ДОСТУПНІ ЦІНИ
У нас можна замовити потрібну роботу з мінімальним бюджетом. Також пропонуємо ексклюзивні і наукові праці для тих, хто не обмежений бюджетом. Все залежить від вимог та побажань.

Стадії унікалізації тексту

Незалежно від обраної тематики процес унікалізації у всіх випадках виглядає приблизно однаково і складається з таких етапів:Курсовичок

 • Вибір сервісу для перевірки. Користуйтеся тільки популярними ресурсами (Antiplagiat ру, ETXT, Advego Plagiatus, Text.ru і ін.), Що характеризуються строгістю перевірки і великим функціоналом;
 • перевірка відсотка унікальності: «проганяйте» готовий текст через обраний сервіс;
 • збереження базового варіанту – на випадок, якщо перероблений текст вас повністю не влаштує;
 • визначення способу унікалізації – докладніше про них розповімо нижче;
 • збільшення підсумкової унікальності в середньому на 10% – це збільшить шанси пройти перевірку більш «суворим» вузівським ресурсом;
 • збереження фінального тексту роботи.

Ви вже знаєте, як виглядає процес унікалізації. Тепер перейдемо до способів його реалізації.

Способи обійти систему антиплагіат і підвищити оригінальність диплому / курсової / реферату

Існує кілька перевірених способів обійти антиплагіат. До найбільш ефективних відноситься:

1. Ручна переробка тексту (глибокий рерайт) – працювати слід з фрагментами, які показують найбільший рівень запозичень.

2. Вживання епітетів і синонімів. Цей спосіб цілком виправданий, якщо робота не передбачає «сухий» виклад фактів в публіцистичному стилі.

3. Побудова речень з кінця: дуже хороший спосіб для переробки речень складних конструкцій. Допомагає істотно «підняти» оригінальність тексту без втрати початкового сенсу.

4. Підвищення оригінальності способом шингли. Перевірка за цим методом лежить в основі більшості сервісів. Змінюючи 1-2 слова в послідовності, можна непогано підвищити відсоток унікальності.

5. Спосіб зворотного перекладу: переводимо вихідний текст на іноземну мову, а потім – назад. Нова структура і часткова заміна слів синонімами при автоперекладі показують хороший «зліт» унікальності після вторинного «прогону» через сервіс.

6. Вживання слів-паразитів: якщо гармонійно «вплести» їх в текст, вони не тільки додадуть розмитості, але і зможуть конкретизувати окремі думки.

7. Допомога третіх осіб: якщо у вас немає часу на самостійну підготовку роботи, довірте її спеціалізованому сервісу. Тут вам допоможуть довести роботу до потрібного відсотка оригінальності або створять новий проект спеціально для вас.

8. Біржа контенту. На таких ресурсах працює безліч виконавців, які з радістю виконають розміщене вами замовлення на написання дипломної або курсової.

До малоефективним способів відносять: використання автопереносов, сінонімайзінг, заміна кирилиці латиницею і ряд інших.

3 причини, чому не варто обманювати антиплагіат

Вибір будь-якого з розглянутих вище способів завжди несе в собі певний відсоток ризику. Що може статися, якщо ви хочете обдурити антиплагіат: Роботи для студентів

 • обман розкриють, і викладач може відмовитися від подальшої роботи з вами;
 • вас можуть зловити на хитрощі, при цьому дадуть другий шанс на виправлення;
 • і нарешті – вам може попастися застаріла програма, яка без бою здасться «просунутому» вузівському Антиплагіат.

Як бачите – всі можливі сценарії розвитку подій вкрай малоприємні. Підводячи підсумки, можна сказати: найкращий спосіб отримати дійсно якісний і унікальний текст – написати його самостійно або довірити роботу професіоналам.

 

Що нас запитують?

🚀 Які послуги ви надаєте?
Якщо вам потрібна допомога в навчанні, Курсовичок допоможе в написанні есе, реферату, курсової, контрольної, статті або будь-якої іншої роботи. Ми – одна з кращих компаній, які займаються написанням на замовлення. Все, що вам потрібно зробити – це звернутися до нас!

💣 Що такого особливого в ваших послугах по написанню робіт?
Наші послуги надаються досвідченими професіоналами. Експерти в нашій професійній команді авторів мають багаторічний досвід і пропонують клієнтам по всьому світу оригінальний контент за доступними цінами.

👍 З якими форматами документів працюєте?
Можемо надати роботу в будь-якому зручному для Вас форматі (doc, docx, pdf або будь-якому іншому).