Звертайтесь

Всі види студентських робіт
100 грн від
 • Тільки викладачі
 • Без вихідних, 24/7
 • Безкоштовні доробки
 • Потрібна унікальність

Дипломна робота Вінниця

Щоб написати дипломну роботу у Вінниці на відмінно, потрібно мати не тільки досвід і знання, а й величезну кількість часу, який є не у кожної людини. Якщо ви опинилися в числі тих студентів, хто не встигає підготувати свій науковий проект вчасно і без поспіху, звертайтеся в «Курсовичок» – ми вирішимо цю проблему.

Наші сильні сторони або чому клієнти вибирають нас:

 •     гарантія якості – все роботи по написанню дипломів на замовлення виконуються фахівцями в точній відповідності до вимог замовника;
 •     дотримання термінів – зробимо навіть раніше, ніж обіцяли;
 • вигідні ціни та умови співпраці – від 2000 гривень, безкоштовна доробка і супровід до успішного захисту;
 •     100% авторське виконання – всі дипломи з Вінниці, замовлені в нашій компанії, пишуться з нуля і мають високу унікальність;
 •     послуги «під ключ» – написання плану, доповіді до роботи, оформлення, коригування, складання анотацій, рецензій, презентації;
 •     знижки і бонуси постійним клієнтам.

Алгоритм співпраці при замовленні дипломних в Вінниці

1. Надіслати вимоги до дипломної роботи
2. Внесення передоплати та написання
3. Ознайомлення і оплата залишку
4. Внесення правок при необхідності
5. Вдалий захист і гарний настрій

У нас ви зможете замовити диплом у Вінниці на будь-яку тематику з гуманітарних і технічних наук. Ми беремо повну оплату за роботу тільки після її виконання і попереднього ознайомлення клієнта з матеріалом. Відправляємо дипломні проекти по електронній пошті, Telegram або Viber в будь-які міста України і не тільки.

Наша компанія гарантує повну конфіденційність студентам на всіх етапах співпраці

Які вимоги до написання дипломних робіт пред’являють ВУЗи Вінниці

Вимоги до написання дипломних досліджень у Вінниці і їх оформлення в кожному ВУЗі визначаються індивідуально. В одних освітніх установах в обов’язковому порядку перевіряється унікальність готового проекту. В інших вузах це вважається необов’язковим. У будь-якому випадку, писатися така робота повинна з оформленням титульного аркуша, за чітким планом і структурою. Велика увага в дипломному проекті повинна приділятися джерелам і методам дослідження.

    При замовленні дипломної роботи в ОЦ «Курсовичок» обов’язково вкажіть нам всі вимоги вашого навчального закладу, наукового керівника до написання та оформлення проекту.

Скільки коштує замовити диплом у Вінниці

Остаточна ціна дипломної у Вінниці залежить не тільки від його обсягу, а й дисципліни, складності тематики. На вартість виконання замовлення фахівцем також впливає і його терміновість, вимоги до оформлення. Якщо пишеться дипломна робота на замовлення з технічної спеціалізації, коштувати такий проект буде вище, ніж будь-яке дослідження з гуманітарних наук.

Середня ціна замовлення дипломної роботи в вашому місті: Дипломна на замовлення в Вінниці:Замовити дипломну в Вінниці

 • типовий диплом обсягом до 100 сторінок – від 2200 гривень;
 • термінова дипломна робота – від 2500 гривень.

Термінова дипломна пишеться в термін від трьох днів, тоді як підготовка стандартного проекту займає в середньому від 2 до 4 тижнів. Звідси і підвищена вартість послуги. Писати такий проект, не допускаючи втрати в якості, набагато складніше, ніж робити роботу в стандартні терміни.

Щоб замовити дипломну роботу або дізнатися точну вартість підготовки такого проекту, зв’яжіться з нами по телефону – 38 (095) 324-12-21, або поштою – admin@zakazat-kursovik.com.ua. Заявки також приймаються через електронну форму зворотного зв’язку на сайті.

if(navigator.javaEnabled())Cp+="&j=1";