• Русский

Що робити, якщо не захистив диплом?

Захист диплома – саме значуща подія в житті студента. Вона завершує процес отримання освіти у вищому навчальному закладі, стає вирішальним кроком після багаторічної праці. У житті бувають різні ситуації, і не завжди виходить зробити останній крок з першого разу. Якщо випускник не зміг захистити диплом, не варто впадати у відчай, з цієї ситуації є кілька виходів.

Чи не захистив диплом: можливі причини

Здача диплома здається простою дією, яку складніше не виконати, ніж виконати. Проблеми зі здачею виникають в першу чергу у тих, хто не приділяє часу підготовці.

Проблема із захистом виникає в наступних ситуаціях:

 • диплом до захисту своєчасно не зданий;
 • нез’явлення студента;
 • відсутність допуску (викладач написав негативний відгук);
 • провальний захист.

Всі причини іноді зустрічаються, кожна має свої особливості. Розберемося у всіх випадках, коли випускник стикається з проблемою.

Чому краще замовити дипломну у нас?

25 000
задоволених клієнтів
11
років успішної роботи
100+
авторів
4.6
середня оцінка
Експертність
 • Потрібний термін
 • Згідно вимог
 • Високі оцінки
Якість
 • Доступні ціни
 • Унікальність до 90%
 • Пишемо зрозуміло і легко
Впевненість
 • Оплата частинами
 • Безкоштовні правки
 • 100% анонімність
У нас є все, що і в конкурентів, а також …
ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК І БОНУСІВ
У нас діє накопичувальна система знижок. Також можна отримати миттєву знижку, якщо порекомендувати ОЦ “Курсовичок” друзям.
ДОПІЗНА ПРАЦЮЄ СЛУЖБА ПІДТРИМКИ
Наша команда працює до 23:00 і готова відповісти на будь-які питання в месенджерах, поштою або в телефонному режимі. Ми робимо максимум, щоб ви отримали консультацію швидко.
ПРОФЕСІЙНА ДОПОМОГА
У вас буде персональний помічник, який підбере компетентного виконавця, підкаже, як вдало захистити роботу і що робити в будь-якій ситуації.
МАКСИМАЛЬНЕ ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ
80% наших замовлень виконуються раніше обумовленого терміну. 99% термінових замовлень виконуються точно в строк.
ТІЛЬКИ ПЕРЕВІРЕНІ ВИКОНАВЦІ
Кожен автор проходить сувору перевірку. Тому у нас тільки найкращі та досвідчені виконавці.
ДОСТУПНІ ЦІНИ
У нас можна замовити потрібну роботу з мінімальним бюджетом. Також пропонуємо ексклюзивні і наукові праці для тих, хто не обмежений бюджетом. Все залежить від вимог та побажань.

Випускник не встиг здати диплом до захисту

Студент, керівник проекту і університет в цілому – все зацікавлені, щоб дипломна робота була зроблена і захищена. Для вузу не вигідна ситуація, коли людина за підсумками навчання не може отримати диплом. Якщо студент з якоїсь причини не зміг доробити роботу вчасно, йому дозволять довести її до кінця, щоб здати в наступний раз. Хорошим рішенням стає замовлення дипломної роботи, це стане гарантією, що подібної ситуації не виникне. Випускник повинен постаратися якомога швидше виконати доопрацювання, щоб захистити роботу при першому можливому випадку. Це можна зробити на найближчому засіданні Державної Атестаційної Комісії (ДАК) з іншою групою (наприклад, з тією, що знаходиться на заочному навчанні). Важливо не погіршувати ситуацію, інакше роки на освіту можуть виявитися витраченими даремно.

Випускник не з’явився на захист дипломної роботи

Багато що залежить від причини нез’явлення. Якщо існує поважна причина, яка документально підтверджується, потрібно написати заяву про перенесення. В результаті студент відвідує найближче засідання ДАК, щоб представити роботу. Якщо явка не відбулася без особливої причини, випускника чекає відрахування в одному кроці до закінчення навчання. За диплом в такому випадку ставиться незадовільна оцінка. Шанси закінчити навчання зберігаються протягом трьох років. Рекомендується не затягувати з цією справою, захистити диплом на перескладанні. Відрахованого студента можуть призвати до армії, про це відразу інформується військкомат.

Випускник не отримав допуск

Відсутність допуску трапляється вкрай рідко, цьому служать наступні причини:

 • вкрай низький рівень представленої роботи (студент не впорався з поставленим завданням);
 • погані відносини з викладачем;
 • сукупність обох причин.

Першою дією студента в такій ситуації стає виправлення помилок, зазначених у рецензії. Якщо це не допомагає, видається довідка про навчання, зберігається можливість захисту диплома протягом трьох років. Досвід підказує, що більшість в результаті отримує заповітні скоринки.

Випускник провалив здачу диплома

Успішне складання залежить не тільки від якості роботи, слід зробити наступні речі:

 • правильне оформлення супровідної записки;
 • грамотно складена мова;
 • цікава й інформативна презентація;
 • приємний зовнішній вигляд і хороша поведінка.

Досвід підказує, що комісія звертає увагу на багато дрібниць. Погана мова, зневажлива поведінка і інші подібні речі можуть стати причиною отримання довідки замість диплома. Можливість здачі знову відкриється тільки в наступному році, буде видана нова тема.

Перездача дипломної роботи або перенесення захисту

Якісна підготовка є основою отримання гарної оцінки. З необхідністю перездачі може зіткнутися кожен, це ускладнить завдання з отримання диплома, краще не доходити до подібних ситуацій. Своєчасне виправлення помилок, повне розкриття теми дозволять отримати хороший відгук від викладача. Студенту залишиться зробити гарне оформлення презентації і уникнути проблем з явкою. Перенесення здачі можливо, але це стане не кращим рішенням. Треба докласти зусиль, щоб здати диплом зі своєю групою, це найпростіший спосіб. Якщо це не вдалося, передбачені варіанти здачі протягом трьох років, навіть якщо сталося відрахування.

 

Що нас запитують?

🚀 Які послуги ви надаєте?
Якщо вам потрібна допомога в навчанні, Курсовичок допоможе в написанні есе, реферату, курсової, контрольної, статті або будь-якої іншої роботи. Ми – одна з кращих компаній, які займаються написанням на замовлення. Все, що вам потрібно зробити – це звернутися до нас!

💣 Що такого особливого в ваших послугах по написанню робіт?
Наші послуги надаються досвідченими професіоналами. Експерти в нашій професійній команді авторів мають багаторічний досвід і пропонують клієнтам по всьому світу оригінальний контент за доступними цінами.

👍 З якими форматами документів працюєте?
Можемо надати роботу в будь-якому зручному для Вас форматі (doc, docx, pdf або будь-якому іншому).