• Русский

Топ 10 порад для якісного написання дипломної роботи

Дипломна робота – це науковий дослідницька праця, який пишеться студентами останніх курсів для отримання диплома бакалавра або магістра. Вона приймається і захищається перед комісією, яка складається з викладачів кафедри, а також провідних фахівців профільної галузі.

Як потрібно писати диплом?

Писати дипломну роботу самостійно потрібно починати з вибору теми. Як правило, перелік доступних тим надає сама кафедра, а студент вибирає потрібну йому. Сам процес написання кваліфікаційної роботи повинен бути вдумливим і послідовним. Кожен пункт плану обов’язково є логічним і систематизованим продовженням попереднього. Таким чином можна розкрити всю тему повністю.

Як вибрати і співпрацювати з науковим керівником?

Науковим керівником може бути один з викладачів тієї кафедри, на якій навчається студент. Важливо, щоб ця людина була близький по духу або хоча-б не перебував з вами в поганих відносинах. Інакше процес затвердження дипломної роботи може затягнутися, а причиною стануть нескінченні коригування та доробки без аргументації причин.

Чому краще замовити дипломну у нас?

25 000
задоволених клієнтів
11
років успішної роботи
100+
авторів
4.6
середня оцінка
Експертність
 • Потрібний термін
 • Згідно вимог
 • Високі оцінки
Якість
 • Доступні ціни
 • Унікальність до 90%
 • Пишемо зрозуміло і легко
Впевненість
 • Оплата частинами
 • Безкоштовні правки
 • 100% анонімність
У нас є все, що і в конкурентів, а також …
ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК І БОНУСІВ
У нас діє накопичувальна система знижок. Також можна отримати миттєву знижку, якщо порекомендувати ОЦ “Курсовичок” друзям.
ДОПІЗНА ПРАЦЮЄ СЛУЖБА ПІДТРИМКИ
Наша команда працює до 23:00 і готова відповісти на будь-які питання в месенджерах, поштою або в телефонному режимі. Ми робимо максимум, щоб ви отримали консультацію швидко.
ПРОФЕСІЙНА ДОПОМОГА
У вас буде персональний помічник, який підбере компетентного виконавця, підкаже, як вдало захистити роботу і що робити в будь-якій ситуації.
МАКСИМАЛЬНЕ ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ
80% наших замовлень виконуються раніше обумовленого терміну. 99% термінових замовлень виконуються точно в строк.
ТІЛЬКИ ПЕРЕВІРЕНІ ВИКОНАВЦІ
Кожен автор проходить сувору перевірку. Тому у нас тільки найкращі та досвідчені виконавці.
ДОСТУПНІ ЦІНИ
У нас можна замовити потрібну роботу з мінімальним бюджетом. Також пропонуємо ексклюзивні і наукові праці для тих, хто не обмежений бюджетом. Все залежить від вимог та побажань.

Акцент на актуальність

Тема дипломної роботи повинна бути актуальною. Якщо вдало вибрати її, то можна знайти велику кількість інформації в різних літературних джерелах. Комісія звертає увагу на рік випуску тієї чи іншої книги, яка вказана в переліку використаної літератури. Для природних і гуманітарних книги повинні бути не старше 5 років, а для технічних – не більше 10 років.

Графік-план

Виконання дипломної дослідницької роботи піде швидше, якщо попередньо скласти план і визначитися зі структурою майбутнього документа. У цьому допоможе впорядкування джерел інформації, які задають вектор діяльності та послідовність. Так можна істотно зменшити кількість можливих доопрацювань і побудувати в своїй голові хід думок на задану тематику. План часто коригується в процесі написання, але це добре, адже він виступає орієнтиром.

Структура роботи

Структура дипломної роботи складається з таких підкатегорій:

 • титульний лист;
 • зміст праці;
 • вступ;
 • основна частина (складається з 3-6 глав залежно від обсягу);
 • висновок;
 • додатки (проектна документація, діаграми, копії креслень, власні розробки і таблиці);
 • список використаних літературних джерел.

Обсяг кваліфікаційної роботи повинен складатися з 60-100 сторінок формату А4, з текстом на одній стороні аркуша і інтервалом між рядками 1,5 розміру. У вступі випускник повинен назвати основні проблеми та поставлені цілі в обраній ним теми, шляхи вирішення і приблизний хід дослідницької роботи. Основна частина складається з декількох розділів, які логічно і послідовно подають впорядковану і систематизовану інформацію. Перша глава, як правило, присвячується теоретичним знанням про те, звідки взялася проблема, якими були етапи її розвитку. Текст висновку студент пише на основі власних висновків. Тут можна залишити власні рекомендації щодо вирішення питань.

Підтвердження практикою теоретичного матеріалу

Практична складова диплома (аналіз) є підтвердженням того, що студент проявляє свої вміння в реальному житті і може вільно їх використовувати, оперувати для отримання результатів. Часто практична частина – це поглиблений аналіз і продовження теоретичної частини, але з опорою на різні інструменти основної бази (які перераховані у введенні до диплому). Це може бути зіставлення поглядів і думок вчених, обґрунтування своєї власної точки зору щодо питання, ситуації або цілі.

Правильне збереження роботи

Зберегти диплом потрібно в електронному вигляді в форматі Doc. Бажано, щоб джерел для збереження було кілька – домашній ПК, хмара і флешка. Так ймовірність втрати інформації є мінімальною. При збереженні файлу зверніть увагу на його оформлення і зовнішній вигляд, який також повинен відповідати всім вимогам. Необхідно встановити правильний шрифт і розмір, розподілити блоки, вказати літературні джерела в алфавітному порядку відповідно до прізвищ авторів і назв робіт. Всі сторінки повинні бути пронумеровані. Титульний лист включається в нумерацію, але сам номер на аркуші не ставиться.

Унікалізація

Після здачі підсумкового варіанту куратору проекту, він перевіряє документ на унікальність через спеціальні програми. Така перевірка дозволяє зрозуміти, наскільки робота оригінальна і відрізняється від інших, скопійована чи ні з інших джерел. Для робіт бакалаврів і фахівців унікальність диплома повинна бути на рівні 70-75%, для магістрів поріг вище – 75-85%. Профільні юридичні ВНЗ допускають до захисту дипломи з унікальністю 50-70%.

Перевірка і підготовка до захисту

Почати готуватися до Топ порад до написання дипломних робітзахисту диплома потрібно з перечитування матеріалу. Це допомагає освіжити в пам’яті всі важливі і ключові моменти. Так вийде виглядати перед комісією впевнено, не залишивши сумнівів у власних знаннях. Переконайтеся, що структура підготовленої промови повністю відповідає плану диплома. Важливо уточнити наявність всіх додатків, а також порядок їх розташування. Пояснювальна записка до роботи також включає в себе інформацію про наявність таблиць, схем і діаграм.

Допомога в написанні роботи

Якщо самому написати дипломну роботу не виходить, ви дуже зайняті або виникли складні сімейні обставини, то можна звернутися за допомогою до фахівців. Вони напишуть за вас диплом будь-якої складності відповідно до вимог ДСТУ і вашого ВНЗ зокрема.

 

Що нас запитують?

🚀 Які послуги ви надаєте?
Якщо вам потрібна допомога в навчанні, Курсовичок допоможе в написанні есе, реферату, курсової, контрольної, статті або будь-якої іншої роботи. Ми – одна з кращих компаній, які займаються написанням на замовлення. Все, що вам потрібно зробити – це звернутися до нас!

💣 Що такого особливого в ваших послугах по написанню робіт?
Наші послуги надаються досвідченими професіоналами. Експерти в нашій професійній команді авторів мають багаторічний досвід і пропонують клієнтам по всьому світу оригінальний контент за доступними цінами.

👍 З якими форматами документів працюєте?
Можемо надати роботу в будь-якому зручному для Вас форматі (doc, docx, pdf або будь-якому іншому).