• Русский

Написання дипломної роботи – вибір теми і коректність оформлення

Дипломну роботу від реферату, контрольної чи курсової роботи відрізняє присутність виключно нового, опрацьованого особисто упорядником матеріалу. Це дослідження, наукова праця, на який можуть посилатися, як на джерело перевіреної інформації. На написання диплома йдуть місяці. В ідеалі збирати інформацію для нього студент починає відразу ж після надходження на перший курс.

Як вибрати тему

Якість диплома на 50% залежить від теми. Кожному студенту для допомоги в написанні їм наукової праці виділяють керівника – куратора. Тему вибирають, виходячи з його порад і рекомендацій. Вона повинна бути актуальна (містити корисну інформацію) для сучасного суспільства або тієї сфери діяльності, в якій спеціалізується студент. Також важливі:

інтерес, який представляє проведене дослідження для автора диплома;
наявність джерел інформації.

Дипломна робота іноді присвячена не вивченим областям науки, але зазвичай з обраної тематики вже є ряд джерел.

Зверніть увагу! Якщо дипломник не готовий самостійно проводити експерименти, вирушати в далекі експедиції заради отримання потрібних відомостей, то він повинен знайти праці тих людей, які раніше цікавилися цим питанням. Написати відмінну роботу при недостатньому ступені вивченості матеріалу буде не просто.

Чому краще замовити дипломну у нас?

25 000
задоволених клієнтів
11
років успішної роботи
100+
авторів
4.6
середня оцінка
Експертність
  • Потрібний термін
  • Згідно вимог
  • Високі оцінки
Якість
  • Доступні ціни
  • Унікальність до 90%
  • Пишемо зрозуміло і легко
Впевненість
  • Оплата частинами
  • Безкоштовні правки
  • 100% анонімність
У нас є все, що і в конкурентів, а також …
ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК І БОНУСІВ
У нас діє накопичувальна система знижок. Також можна отримати миттєву знижку, якщо порекомендувати ОЦ “Курсовичок” друзям.
ДОПІЗНА ПРАЦЮЄ СЛУЖБА ПІДТРИМКИ
Наша команда працює до 23:00 і готова відповісти на будь-які питання в месенджерах, поштою або в телефонному режимі. Ми робимо максимум, щоб ви отримали консультацію швидко.
ПРОФЕСІЙНА ДОПОМОГА
У вас буде персональний помічник, який підбере компетентного виконавця, підкаже, як вдало захистити роботу і що робити в будь-якій ситуації.
МАКСИМАЛЬНЕ ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ
80% наших замовлень виконуються раніше обумовленого терміну. 99% термінових замовлень виконуються точно в строк.
ТІЛЬКИ ПЕРЕВІРЕНІ ВИКОНАВЦІ
Кожен автор проходить сувору перевірку. Тому у нас тільки найкращі та досвідчені виконавці.
ДОСТУПНІ ЦІНИ
У нас можна замовити потрібну роботу з мінімальним бюджетом. Також пропонуємо ексклюзивні і наукові праці для тих, хто не обмежений бюджетом. Все залежить від вимог та побажань.

З чого складається диплом

Правильно написаний наукова праця – це не менше 65 листів самостійно переробленого тексту з висновками. Більшість досліджень розділене на 2 частини – теоретичну і практичну. У першій частині викладаються теорії і висновки, в другій описується практичне рішення поставленої проблеми, наприклад, процес складання комп’ютера, схема роботи конкретного підприємства.

Диплом складається з:

титульного аркуша (вказуються дані про ВНЗ, викладачі та студенті, зазначається назва диплома і рік його написання);
введення (2-3 листа тексту, в якому описуються причини, що спонукали студента вибрати конкретну тему, її актуальність, перераховуються представляли значення для написання роботи джерела);
глав і параграфів (кількість залежить від вимог ВНЗ);
укладення (висновок на 2-3 листа).
списку використаних джерел (як складається ця частина, розповідається в методичному посібнику, яке кожен студент отримує за місцем навчання в методичному відділі, існують також ГОСТи).

Якщо дипломна робота містить практичну частину, то всі схеми, таблиці, малюнки виносять в «Примітка». Наявність або відсутність його обумовлено вимогами ВНЗ.

Як оформити диплом

Диплом оформляють за ГОСТом. Вимоги до оформлення жорсткі. Обов’язкове дотримання правильного шрифту, потрібного міжрядкового інтервалу. Велика частина наукових праць оформляється шрифтом Times New Roman 14 з міжрядковим інтервалом – 1.5. У правильно оформленому дослідженні немає зайвих пробілів, виділень і відступів. Якщо вони присутні, диплом повертають на доопрацювання.

Критерії для написання диплома

Щоб дослідження взяли і виставили позитивну оцінку:

Слідують плану. Відразу після вибору теми і перевірки наявності джерел по ній, становлять план роботи – її зміст. Він затверджується науковим керівником і залишається незмінним на всьому протязі роботи над проектом.
Роблять власні висновки й умовиводи, що не переписуючи чужі. Унікальність тексту дослідження – один з критеріїв його якості.
Не забувають ставити по тексту посилання на джерела інформації. 3-4 посилання на сторінку.
Працюють безпосередньо з джерелами інформації – документами, законами, схемами. Якщо мова йде про написання проекту на юридичну тему, на перше місце в списку літератури висувають закони і підзаконні акти. З монографіями та трактуванням їх працюють тільки в другу чергу. У науковому дослідженні важливі власні думки і висновки, новизна.

Важливо! Плануючи роботу над науковим проектом, визначаються з часом, який буде потрібно на написання кожного розділу і пошук джерел (підручників, монографій, документів). Залежно від ступеня вивченості теми на написання роботи йде від 3-4 місяців до 1 року. Якщо порушене питання досліджувався раніше, то на написання дипломних робіт студентам потрібно менше часу.

«Введення» і «Висновок», як частина диплома, створюються після написання всіх розділів. Це допомагає прийти до зважених і правильних висновків, виявити і доопрацювати слабкі сторони дослідження.

Дослідження покликане показати ступінь засвоєння студентом навчальної програми, рівень володіння матеріалом, здатність мислити нестандартно, робити висновки, працювати з великою кількістю складних матеріалів. Написання диплому забирає багато часу, вимагає від студента посидючості і уважності. Якісними вважаються роботи, де присутня новизна, дотримані ГОСТи з оформлення текстів, посилань, списку використаних джерел.

 

Що нас запитують?

🚀 Які послуги ви надаєте?
Якщо вам потрібна допомога в навчанні, Курсовичок допоможе в написанні есе, реферату, курсової, контрольної, статті або будь-якої іншої роботи. Ми – одна з кращих компаній, які займаються написанням на замовлення. Все, що вам потрібно зробити – це звернутися до нас!

💣 Що такого особливого в ваших послугах по написанню робіт?
Наші послуги надаються досвідченими професіоналами. Експерти в нашій професійній команді авторів мають багаторічний досвід і пропонують клієнтам по всьому світу оригінальний контент за доступними цінами.

👍 З якими форматами документів працюєте?
Можемо надати роботу в будь-якому зручному для Вас форматі (doc, docx, pdf або будь-якому іншому).